Hakkımızda

Bir Bakışta MED DENETİM;

MED DENETİM olarak mesleki tecrübe ve mesleki bilgi birikimi ile alanında uzman ekip arkadaşlarımızla müşavirlik,eğitim ve denetim alanlarında farklı ve kaliteli hizmetler sunmak temel amacımızdır.

Mali müşavrilik hizmetinin yanı sıra denetim ve danışmanlık hizmetlerini de kaliteli şekilde sunmak temel amacımızdır.Vergi,TTK,Sosyal Güvenlik Mevzuatı,İş Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu gibi temel alanlarda verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinin yanısıra, her türlü şirket birleşmeleri,nevi değişikliği,gerçek kişi şirketlerin tüzel kişi şirketlere çevrilmesi veya tüzel kişi şirketlerin gerçek kişi şirketlere dönüştürülmesi gibi hizmetlerimizle işletmenizin lehine doğru kararlar alma konsunda hizmet sunmaktayız.

Mesleğimizin sürekli gelişmesi ve sürekli değişen mevzuaatlarla birlikte ''eğitim'' mesleğimizin olmazları arasında yer almaktadır.Bu anlamda MED DENETİM olarak yıllara dayanan eğitim tecrübemiz ile eğitimlerimiz devam etmektedir.

Bu anlamda;
-Genel katılıma açık eğitimler ile güncel konuların ve dönemsel olarak önemlilik arz eden işlemler hakkında yapılacak olan eğitim programları ile uygulama sürecine ışık tutmak.

-Kurum içi eğitimler ile,işletmenizin ihtiayçlarını ve kadrolarınızın talebini göz önünde bulundurarak kurum içi eğitimler ile işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet sunmak.

-Meslek mensubu yada aday meslek mensuplarına mesleki uygulama eğitim programlarıyla,mesleki pratiklerini geliştirmelerine katkı sağlamak.Bu konuda yapılacak eğitim programlarımız Muhasebe uygulamaları,Vergi mevzuatı ve uygulamaları,Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Türk Ticaret Kanununu kapsayacak şekilde her türlü gerçek ve tüzel kişi muhasebe sistemine yönelik olacaktır.